Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Menstruációs rosszullét?...

Menstruációs rosszullét? Nagyon megijedtem.

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A mai nap folyamán egyik előadásomon nagyon rosszul lettem, mondhatni hirtelen. Elég nagy volt rajtam egész héten a feszültség, zh hetek, vizsga időszak stb.. Így mondjuk elég keveset pihentem. Késett is emiatt a havim.


Olyasmi érzés tört rám, mint mikor leesik a vércukrom csak rosszabb. Enyhe szédüléssel, feszültség érzéssel kezdődött, majd arra lettem figyelmes, hogy remeg a kezem. Valahogy ez a feszkó egyre gyűlt bennem és már megijedtem hogy jóég mi van velem, elkezdett hevesen verni a szívem. Mellkasom nem fájt, valójában semmim sem fájt, csak reszketés jött rám és én azt hittem elájulok, pedig soha életemben nem fordult velem elő. Szaktársam megdobott egy csokival meg azt mondta igyak sok vizet, végül így sikerült lenyugodnom meg jobb lett picit a csoki után. Konkrétan éreztem, ahogy vert a szívem (tudom még az szerencse:D, de úgy értem erősen és gyorsan) azt mondták barátnőim valószínű leesett a vérnyomásom/cukrom és kimerült a szervezetem.. Tény, hogy akkor 3-4 órája nem ettem előtte és akkor se sokat, valóban lehetett ez ettől? Illetve amire én elsőkémt gondoltam ,menstruáció első napjain nem egyszer voltam rosszul és most épp órán lepett meg.. Az is közrejátszhatott? Van aki ennyire rosszul lesz menstruálás alatt? Vagy bepánikolhattam? Hu de rossz volt senkinek nem kívánom:D



2018. dec. 7. 21:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Az enyhe rosszullét szédülés előfordulhat ilyenkor. Szerintem ez azért fokozódott így fel mert bepánikoltál attól, hogy az előadás alatt tört rád.

Szöval az erős szívverés és a remegés már a pánik része volt.

Lehetőleg próbálj többet pihenni és odafigyelni a folyadékbevitelre.

2018. dec. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Metionin ***** válasza:
Sajnos előfordul, nekem ilyesmi volt minden alkalom + hányás, szédülés amíg nem szedtem fogamzásgátlót.
2018. dec. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szimpla pánikroham, nem meglepő ilyen stresszes időszakban, ráadásul a menstruáció is rossz hatással van erre. Lazíts többet.
2018. dec. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Uramisten ilyen egy pánikroham? Vagyis szorongásom az eddig is volt, meg ilyen apróbb rosszullétek, mindig le tudtam nyugodni. De ez rendesen a frászt hozta rám. Már azon voltam szólok a tanárnak és orvost kell hívni :D

Igen, azt sajnos tapasztaltam már, hogy a menstruáció még rosszabbá teszi.. Igyekszem kipihenni magam, relaxálni és elfelejteni. Azért nődokihoz elnézek, mert gyakran vagyok rosszabbul, ha megjön. Köszönöm szépen az eddigi válaszokat!

2018. dec. 8. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!