Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Bölcsességfogam fáj (de nincs...

Bölcsességfogam fáj (de nincs beletörve, semmi baja) akkor azt sima sztk-s fogorvos is kihuzza?

Figyelt kérdés
2018. dec. 8. 11:12
 1/6 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék szájsebészetre menni.
2018. dec. 8. 11:13
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem kihuzta a sima sztks fogorvos, mindet.
2018. dec. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, az sztk-s fogorvos is tanult fogat húzni, legfeljebb megkéri a portást, hogy segítsen be neki.
2018. dec. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez változó. Nem mindegyik vállalja be mert nagy. Ha beletörik a gyökere akkor mehetsz a szájsebészetre. De miért nem akarsz oda menni? Ott jobban értenek ehez és minden szerszámuk megvan ehez. Én pl inkább oda megyek. Seperc alatt kiszedték nekem max 10 másodperc volt.
2018. dec. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Utána felfog dagadni az arcom?
2018. dec. 8. 21:46
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha húzza akkor valószínű. Nekem teljesen le volt már rohadva és gyökéremelövel csak kiemelte a helyéről. Mikor kezdett kimenni az érzéstelenítő vettem be fájdalomcsillapítót mert kezdtem érezni hogy fáj. De utána nem fájt és nem dagadt fel de vagy 2 napig szivárgott a vér belőle. Nem olyan hű de nagyin csak éreztem az ízét. Húzásnál biztosan másképp lesz mert ott megbolygatja az ínyedet is rángatja stb. Úgy hogy lehet fel fog dagadni de ez is ember függő.
2018. dec. 9. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!