Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit tegyek ha a fogszabályzó...

Mit tegyek ha a fogszabályzó tönkreteszi az életemet?

Figyelt kérdés
Most kaptam fogszabályzót és nem elég hogy nagyon fáj (tudom hogy ez el fog múlni) lehet hogy a fuholázást, amit már 5 éve csinálok abba kell hagynom, valamint enni is alig tudok ráadásul nagyon csúnya vagyok benne, és főleg ez zavar. Tudtam, hogy ilyen lesz de ennyire rosszra nem számítottam. Mit tegyek? Nektek van ezekre valami praktikátok?

2018. dec. 16. 16:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Idővel megszokod és olyan lesz, mintha nem is lenne. Akkor fog fájni csak, míg meg nem szokod, illetve amikor állítanak rajta, azután pár napig.

És persze én nem tudhatom, hogy neked mennyire állnak rosszul a fogaid, de nekem pl. 1 év használat elég volt, utána már csak fél évig éjszakait kellett használnom, aztán már azt sem. Ezt meg ki lehet bírni. Utána pedig mindent, amit esetleg fogszabályzóval nem tudtál csinálni, azt utána majd fogsz.

2018. dec. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Úgy van, ahogy az első írta! Most furcsa, szokatlan, hogy van valami a szádba, de még fogod szokni. Utána észre sem fogod venni. Azzal meg ne foglalkozz, hogy hogy nézel ki benne,mert ez a te érdekeiket szolgálja. Azzal se foglalkozz, hogy mások esetleg csúfolnak miatta. Engedd el a füled mellett! Csak megjegyzésként írom, hogy én 32 évesen lettem fogszabályzós, és semmi hátrányát nem élveztem, sőt! Nagyon sokan mondták, hogy kivirultam mióta fent van. Szóval fel a fejjel, és ne szégyelld. Mosolyogj bátran, felszabadultan.
2018. dec. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! ❤
2018. dec. 19. 19:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!