Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Amikor esős/havas idő van és...

Amikor esős/havas idő van és épp esik, nagyon fáradtnak érzem magam és ingerültnek, stb, mit tudok ez ellen tenni?

Figyelt kérdés
pár éve megvan már ez. tegnap-ma esett a hó és még most is érzem a megmaradt enyhe migrént. Itthon még tudok pihenni, de munkahelyen nem szokott túl jó lenni, mikor rámjön ez és ilyen "menjapibe" érzésem van mindenki/minden felé, emellett legyengülök mentálisan, bealudnék legszívesebben, enyhe migrénem van. szedek pedig multivitamint. Valami ötlet ilyen esetekre?

2018. dec. 16. 19:33
 1/9 anonim válasza:
0%
Hallgass zenét, menj ki szánkózni. Mi ezt csináltuk ma a gyerekkel.
2018. dec. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
gagyi.
2018. dec. 16. 19:42
 3/9 anonim ***** válasza:

Akartam segíteni, de látva a "kedves reakciódat" a segíteni igyekvő hozzászólásra, meggondoltam magam. Tudod, legalább akkor erőltesd meg magad, ha segítséget vársz másoktól!

Gagyi vagy.

2018. dec. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szia. Lehet ez téli depresszió. Vitaminhiány is. Én is szedek mindent mert szintén ez a bajom :D .

Amúgy én elfoglamom magam. Legalábbis igykszem. Vagy a párommal vagyok, vásárolhatunk karácsonyra, tegnap hoembert epitettunk. Sutogetek. Főzök. Egyszerűen megnézek egy jó filmet. Játszom a kisallatommal. Vagy házimunka végzek :D

2018. dec. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
munkahelyen ezeket nehéz megcsinálni. a 3-as is gagyi.
2018. dec. 16. 19:55
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát akkor baz*meg kedves kérdező :D . Akkor találd fel magad mert igen élettelen ember lehetsz . Próbálunk neked segíteni te meg az első válaszolot és engem is (3as vagyok) legagyizol? Gratulálok. Igen értelmes egy ember lehetsz igen jooo egy elrtfelfogassal. Maradj csak unott depresszios magatehetetlen megnyomorodott ember akkor. ;) Sok sikert.
2018. dec. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Kosd fel magad egy fára..
2018. dec. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
szívj el egy jointot
2018. dec. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
6os is gagyi
2018. dec. 17. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!