Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Normális, ha ettől kiborulnak...

Normális, ha ettől kiborulnak az osztálytársaim?

Figyelt kérdés
Elég régóta vagdosom magam(nyár eleje), de az osztálytársaim csak most vették észre, és iszonyú furán reagálnak erre. Kb.: mindenki sokkot kapott, egész délután vagy nyolcszor hívtak, hogy élek-e még, rám uszították egy tanáromat, aki másodállásban meseterápiás, egyikőjük sírva fakadt, és mindenki azt hiszi, hogy öngyilkos akarok lenni, ezért felhívták az osztályfőnököm figyelmét is erre. Az osztályben 25-en vagyunk, nem tudom, hogy tisztázhatnám ezt a dolgot, de így szinte mindenki tudja, és csomóan rajtam röhögnek. Valaki tippek? Történt már ilyen valakivel? Hogyan oldotta meg?

2018. dec. 18. 18:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Már az is baj ha segíteni akarnak? Mondjuk én sosem értettem a vagdosást, és szánalmasnak is tartom aki csinálja, de te örülj, hogy rajtad segíteni akarnak, és nem eltaposni. Hagyd abba az idétlenkedést, ne vagdosd magad, mert azzal csak annyit érsz el, hogy ronda heges leszel.
2018. dec. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem szólom le... értékelem, hogy segíteni akarnak, és nem azért vagdosom magam, mert hülye vagyok, vagy mert hegeket szeretnék. Csak ők kiborultak, és én szeretném, ha holnap nem azzal ugráltatna az egész suli, hogy öngyilkos akarok lenni. Át akarom hidalni a problémat,és nem akarom, hogy miattam kössenek ki a pszihiátrián.
2018. dec. 18. 18:29
 3/6 A kérdező kommentje:
Különben meg, most foglalkozni akarnak velem, de hat évig le se sz?rnak
2018. dec. 18. 18:30
 4/6 anonim ***** válasza:
Ők nem fognak kikötni pszichiátrián. Te fogsz.
2018. dec. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Kérdező,hány éves vagy? :)

Ha nem gond hogy megkérdezem..

2018. dec. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Csak azzal tudod megoldani a problémát, ha megfelelő szakemberhez fordulsz, aki segít legyőzni a vagdosási kényszeredet. Nincs vagdosás, nincs kiakadt emberek tömege. Ilyen egyszerű. A lelki fájdalmaidat egyéb módokon is lehet enyhíteni, amik nem károsak magad és a környezeted számára.
2018. dec. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!