Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Akik rendszeres fejfájásra...

Akik rendszeres fejfájásra panaszkodnak, miért nem veszik a fáradságot, hogy megigyanak napi 2 liter vizet?

Figyelt kérdés
2018. dec. 30. 19:09
 1/6 anonim ***** válasza:
37%

Mert az nem ennyire egyszerü, nem feltétlen a napi 2 liter víz a megoldás.

Én huszon-éven kereszül hiába ittam meg a npi 2-3 liter vizet, hiába csináltam akármi mást (orvosnál sem találtak semmit), a heti két-három fejfájós nap nem maradt el.

Egészen addig, amíg - egyéb okok miatt - nem kezdtem el csak növényi étrendet fogyasztani. Amióta nem eszem állati termékeket - ez már több, mint egy év -, azóta egyetlen egyszer sem fájt a fejem.

Magyarul, NEKEM a több folyadék fogyasztása nem ért semmit, hanem az étrendváltoztatás volt a megoldás.

2018. dec. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
36%

Mert a víz fájdalomcsillapító?

Egyszer amúgy kipróbáltam, fájt a fejem egész nap és gondoltam, hogy sokat iszok, talán a kevés folyadék az oka, gyógyszert meg nem akartam bevenni. Hát nemhogy nem csökkent a fájdalom, de erősödött is, egész nap meg szenvedtem, szóval nem oldja meg. Mindazonáltal fontos a folyadék, abban nem vitatkozom.

2018. dec. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mert az esetek 99%-ában csak annyit segít, mint fuldoklónak az ólomcsizma.
2018. dec. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
39%

1. Nem minden fejfájást a kevés folyadékfogyasztás okoz.

2. Akármennyire hihetetlen, valakinek VALÓBAN megerőltető napi 2 liter folyadékot meginni. Nekem másfél liter is kínkeservesen megy.

2018. dec. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
Sokszor nekem is sok a 2 liter, barátnőm meg simán megiszik 3-at is és egyáltalán nincs problémája vele, neki ez automatikus. Ennek amúgy nem tudom mi az oka, valahogy nekem olyan mintha nem lenne rá szükségem vagy nem tudom.
2018. dec. 31. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Aki ilyen tanácsokat ad nem fejfájós. Szerencsés ember. Mert ha beleásná magát a témába tudhatná, hogy messze nem ettől függ, legalábbis talán 1 százalékban.
2019. jan. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!