Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Első sorban anyákhoz szól a...

Első sorban anyákhoz szól a kérdésem, a gyerek elkapta a hányós hasmenéses virust?

Figyelt kérdés
Szval. Mennyi az esélye,hogy én is elkapom tegnap reggel hányt egy kicsit majd estére lázas lett mára maradt egy kis hasmenés és láz elkapom én is vagy már jelentkezett volna ha igen?
2019. jan. 4. 13:32
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha tényleg vírus, akkor elkaphattad, mivel a bacik hányás, hasmenés esetén levegőben is terjednek. 3 napig is lappanghat. Sűrű szellőztetés, kézfertőtlenítés, wczés után hypoval leöblítés ezzel még megelőzheted.
2019. jan. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Uha de jo.

Most egy kicsit meg ilyedtem.

Akkor ma vagy holnap jelentkeznie kell ha igen?

2019. jan. 4. 15:39
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen, a napokban jelentkeznie kellene ha elkaptad. Megmondani pontosan nem lehet, de általában 3 nap alatt kiderül, de nem szokatlan, ha később. Mivel a bacik napokig is életképesek, így a tárgyak érintkezésével is elkaphatod, akár utána pár nappal is. Ezért kell mindent fertőtleníteni.
2019. jan. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ma amit csak tudtam át töröltem domestosos vizzel. Nem tudom mi lesz de félek egy kicsit.
2019. jan. 4. 16:00
 5/10 anonim ***** válasza:
Esélyes bizony. Én mindig elkapom, ált évente egyszer hozzá haza. Sajnos jobban meg is kínoz, a gyereken átmegy, én legutóbb 3 napig szenvedtem. Ahogy én jobban lettem, úgy jött ki apán is.
2019. jan. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
24 óra már eltelt mióta ki jött rajta. De ez nagyon nem hiányozna. Bizom még azért benne ,hogy ki fog kerülni.
2019. jan. 4. 17:15
 7/10 A kérdező kommentje:
Ez idáig még semmi bajom,elkaphatom még?
2019. jan. 7. 07:52
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem valószínű. Úgy néz ki megúsztad.
2019. jan. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Még bőven elkaphatod napokig.
2019. jan. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
A gyerek már két napja jól van. Oviba is volt, senki sem kapta el itthon.
2019. jan. 8. 17:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!