Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nyugtatótól hányás, rossz...

Nyugtatótól hányás, rossz memória, rosszullét, aluszékonyság?

Figyelt kérdés

Tudom beteg tájékoztató, azon elsírtam magamat, hogy miket írtak...


Atyaúristen, ez egy drog


2019. jan. 4. 22:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Eléggé valószínűnek tartom ezeket a mellékhatásokat!


Én inkább az életmódomon és az életszemléletemen változtatnék a helyedben...


Számtalan önszuggesztiós módszer létezik. Akár szakkönyv, akár légzéstechnika formájában például.


Vissza is mehetsz a múltadba - a gyermekkorod önfeledt örömeibe.

2019. jan. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Elhuheted, hogy nem jókedvemből szedem, főleg nem 16 évesen. A szüleim erőltetik, addig nem hagynak békén, még meg nem nézték, hogy lenyeltem-e.


Elájultam párszor az utóbbi időben, mivel egy el nem múló vírus miatt beküldtek szeptemberben a kórházba kivizsgálásra, (az ájulások utána voltak), ahhol magas volt a fehérvérsejtszámom, "nincs szervi oka", szedetik ezt a szart.


Érdekés, a másik, hogy nagyon tompít, elegem van mindenből, miért muszáj ezt szedni?


Ha elmennék titokban másik orvoshoz, leállíthatja ezt a szart??? Ez egy vicc... Decemberben ki voltam írva 2 hétrem, mert "hozzá kell szokni", de utána is folyton hasmenésem volt hánytam, akkor velem üvöltöztek, hogy lógni akarok. Mondjuk ez a félév egy katsztrófa így is, próbáljon meg valaki így is hozni a jótanuló szintet...

2019. jan. 4. 23:42
 3/3 anonim ***** válasza:
Milyen nyugtatót kaptál?
2019. jan. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!