Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Általános közérzet

A kérdés

Jelezhet valamilyen betegséget, ha nem tudok elaludni egész este?

Az utóbbi időben alig alszom. Van, hogy egész este virrasztok, így másnap teljes kóma vagyok.

Egyéb tüneteim is vannak: enyhe mellkasi nyomás, szédelgés, sokszor azon veszem észre magam, hogy szorítom az állkapcsomat, 80-100 közötti pulzusom is szokott lenni ülve. Ma reggel pl. 5 perc biciklizés után felment 105-re (sállal takarva volt a szám és az orrom a hideg miatt).

jan. 8. 07:26  Privát üzenet  

A válaszok
Stressz

A válaszíró 41%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont jan. 8. 07:27 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Ha sikerül is elaludnom, akkor 20 esetből 19x biztos felébredek az éjszaka közepén.

# 2/5Időpont jan. 8. 07:37 Privát üzenet
Egyértelműen stressz. Próbálj ki relaxációs technikákat, igyál citromfűteát, szedj magnéziumot, gyógynövényes nyugtatót, pl. Valeriana Relax vagy Max (ezekben is van magnézium). Egy vérkép se ártana, amiben vitaminokat is néznek.

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont jan. 8. 07:44 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Teljes vérképem 3-4 hete volt. Semmi kirívó nincs benne.

# 4/5Időpont jan. 8. 08:17 Privát üzenet
Vérképből a stresszt nehezen tudják kiolvasni. Nézz utána a stresszdokin.

A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont jan. 8. 11:27 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ti bírnátok úgy, hogy egész éjjel nem mehetn3tek ki wc-re, csak reggel? Xd
Miért van az hogy reggel allig bírok fölkelni. Egész nap kómás, fáradt vagyok. Este meg nem tudok aludni?
Van vmi jo hangulatjavitot? Egesz nap depis vagyok aztan délután nem most este megint
Ha tegyük fel este beveszek xanaxot 6db ot és egész éjjel nem alszok akkor suliba el ajulhatok? Esetleg kimutatják a veremben a gyógyszert? Ez csak egy kerdes
Tegnap este nagyon sokat ittam, és egész nap azon agyaltam, hogy vajon mit csináltam, de valahogy nem tudom. És ma már délután van, de kiesett a ma délelőtt is, nem emlékszem...
Mi lehet ez? Néha szívdobogásérzés az egész testben, este fele hőemelkedés, bizsergés a lábakban, szemhélyremegés?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Általános közérzet rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!