Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért dobban néha marha...

Miért dobban néha marha nagyokat hirtelen a szívem? Mit tudnék vele csinálni? Más is szokott így lenni?

Figyelt kérdés

Tavaly mikor érettségiztem akkor kezdődött.. Túlvállaltam magam, stresszes voltam nagyon, és gyakran dobbant ilyen nagyokata szívem és nagyon nyugtalanító. Akkor volt egy pánikrohamom is. Elmentem orvoshoz, elküldött vérvételre meg ekg-ra is. De semmi bajom. Aztán lement az érettségi és minden rendben ment. (Akkor dobbant nagyot megint párszor utána, amikor egyik családtagom elhunyt... ebből gondolom, hogy ez nekem valószínűleg pszihés jellegű) Most az egyetemen a vizsgaidőszak megint nagyon stresszes, és megint kezd előjönni...

Gondolom a stressztől lehet. Csak nagyon zavar, és hiába tudom, hogy valószínűleg nincs baj, nyugtalanító.

(Btw. orvos szerint is valószínűleg stressz)

Válaszokat, tanácsokat előre is köszönöm!



2019. jan. 8. 17:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, én is szoktam érezni, főleg este, elalvás előtt. Korábban már én is voltam EKG-n, nincs semmi gond. Valószínűleg nekem is a stressz, nekem is ez az első félévem. Az a lényeg, hogy le tudd vezetni valahogy.
2019. jan. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szív ultrahangot csináltass! Addig pedig szedjél PA

A



Csináltass szív ultrahangot! Addig pedig szedjél Panangint.

2019. jan. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyi idős vagy, de a 30 éven alattiaknál elő szokott fordulni fiatalkori aritmia. Sokan meg például frontérzékenyek, és megviseli a szívet a gyakori hideg-meleg váltakozása, illetve a napi nagy hőingás. Ha bedobban a szíved, igyál meg egy nagy pohár hideg vizet, az megnyugtatja átmenetileg.
2019. jan. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!