Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Belső aranyér és belső repedés...

Belső aranyér és belső repedések. Mikor várhatok javulást a Detralex tabletta és az unigél kúp alkalmazásával?

Figyelt kérdés

A kúpot 5 napja használom.

A tablettát 2 napja.

TELJESEN ÉLETKÉPTELEN VAGYOK MÀR A A FÁJDALOMTÓL !


2019. jan. 11. 08:33
 1/4 anonim ***** válasza:
93%
Miért nem mégy el orvoshoz, akkor meggyógyulnál!
2019. jan. 11. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hú...együttérzek nekem is volt, és már sírtam a fájdalomtól. Napokig nem aludtam stb. Nekem csak a doki által felírt kúp használt,amiben érzéstelenítő is volt. Már az első használat után tudtam pihenni.
2019. jan. 11. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az aranyér nem visszafordítható folyamat, ezekkel a szerekkel csak csökkented a fájdalmat. Mint ha kéztörésre állandóan aspirint szednél. Menj el orvoshoz, azt egy 20 perces műtéttel eltávolítják lézerrel. Elõbb utóbb műtét lesz a vége, de addig csak szenvedsz. Folyamatosan tellik meg vérrel, a végén pedig elõrehaladott III. vagy IV. stádiumú lesz, ami már a vége. Ilyenkor soha sem fog visszahúzodmi, még újjal sem.
2019. jan. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
mi történt azóta?
2020. nov. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!