Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mandulaműtét utáni cataflam?

Mandulaműtét utáni cataflam?

Figyelt kérdés
3 napja vették ki a manduláimat, az orvos 3x1 cataflam v-t írt ki. Az a probléma, hogy emellett is nagyon fáj a torkom, a fejem és mindkét fülem szerintetek bevezették még többet. Van egy kis refruxom is. Jegelek is, de ez sem segít.

2019. jan. 11. 14:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ne vegyél be többet, főleg ne az orvos tudta nélkül. Meg a refluxnak is rosszat tehet a túl sok cataflam.
2019. jan. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ma már egyáltalán nem használ a fájdalomcsillapító mit csináljak, pedig mostmár 75 mg-mos diclacot vettem be.
2019. jan. 12. 07:43
 3/3 anonim ***** válasza:
Sajnos ez ilyen amikor nekem kivettek a heg miatt húzódik stb. Az egyetlen megoldas a sok folyadék de ne forró. Illetve ha mar lehet enned akkor zsömle kenyér minden mennyiségben a sebről leviszi azokat a részeket amik azert húzódnak mert le akarnak jönni. Hiaba veszel barmit be nalam nem segített és nem is szabad össze vissza tudom higy mennyire faj de ha eltelik 1-1,5 hét lényeges javulást tapasztalsz majd. Kitartás!
2019. jan. 13. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!