Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Önbizalom hiányból kialakulhat...

Önbizalom hiányból kialakulhat súlyos depresszió?

Figyelt kérdés
15 éves leszek, és most váltok sulit. Új gyerekek, tanárok, új környezet. Önbialomhiányom van, csúnyának érzem magam, és túl bénának..Voltam veréb táborban és amíg mások már az eslő percben jólérezték magukat, nekem idő ekllett míg szereztem egy lányt akivel beszélgethetek. Be fogok illeszkedni? be fognak fogadni? Jól fogom magam érezni, vagy depressziós leszek?? Kérlek segítsetek!
2010. jún. 29. 13:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Be fogsz illeszkedni,nem kell aggódni, ha az első percben nem találsz barátot. Beszélgessél sokat azzal a lánnyal.
2010. jún. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem sem lesz gond.Sokat mosolyogj,és legyél nyitott,meg fognak találni az emberek.

Azt csak zárójelben írom,hogy ronda egész biztosan nem Vagy,csak rettentő önbizalom hiányos(nem ugyanaz!!!)És próbáld meg a "bénának érzem magam"érzést elfelejteni,mert ha esetlennek érezzük magunkat,egy idő után az élet ilyen példákat fog hozni.Ellenben ha kihúzzuk magunkat,és hiszünk magunkban,csupa pozitív megerősítést kapunk.

2010. jún. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen depresszióra gondoltál.

- Exogén

vagy

- Endogén?


AÍz egyik testi betegséggel függ össze (szereotonin szint), míg a másik életkonfliktusokkal stb...

Az utóbbi szinte nem is depresszió, hanem rossz közérzet, hangulat.

De ha gyötör, keress fel egy ifjúságpszichiátert. Minden kórházban van!!!

2010. jún. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!