Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nemtudok gondolkodni?

Nemtudok gondolkodni?

Figyelt kérdés

Hiába gondolkodok vagy tanulok egyszerűen nem jut eszembe mint régen. Emelett pár napja nem megy úgy a mondatalkotás. Nemjutnak eszembe a szavak. És nemsikerül. Mit tegyek? Ez lehetséges?


(Egyéb infók:

Vannak neurológiai problémáim; https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__serulesek-balesetek.. Illetve most ez és egy enyhe néhai kézremegés.)



2019. jan. 20. 20:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Azért ez elég durván hangzik! Mindenképpen menj vele orvoshoz, mert az epilepsziának is lehetnek ilyen tünetei vagy egyéb mentális - , illetve agyi betegségeknek!
2019. jan. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi ment a zöld pacsi.
2019. jan. 20. 20:27
 3/5 A kérdező kommentje:
Szerintem nem igazán mentális :/ volt amikor kifejezetten boldpg voltam de amugy sem vagyok szomorkás.
2019. jan. 20. 20:32
 4/5 A kérdező kommentje:
Majdnem elfelejtettem a melkasi fájdalmat. 1-2 naponta van. Ott az oldalamon alol.
2019. jan. 20. 20:47
 5/5 anonim ***** válasza:
Azt majd megmondja az orvos, hogy mentális-e.
2019. jan. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!