Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ez mitől lehet? Valakinek...

Ez mitől lehet? Valakinek hasonló tapasztalat?

Figyelt kérdés

Orvoshoz ezzel úgy gondolom nem érdemes fordulnom, de a Google-re nem bízom magam, mert tök mást diagnosztizál, mint ami amúgy van.


Nagyjából egy hete hirtelen tör rám a fáradtság, bármikor és bárhol képes lennék aludni, néha viszont elég nagy energiát érzek magamban, ez változó...

...ahogy a hangulatom is. Néha rámtör a rosszkedv, olykor bőgök, néha nagyon jó kedvem van, ez is eléggé változatos. Olykor a miértjét sem tudom.

Az étvágyam a másik... Hol nagyon kívánok egy-egy ételt, néha meg a kajára sem tudok gondolni. A kedvenc ételeim is kihívást jelentenek az utóbbi másfél hétben.

Az éhség nagyon hirtelen rám tud törni, szinte rosszul vagyok ha nem eszem egyből, de van, hogy délután 2-ig semmit nem eszem, egy falat nem megy le a torkomon.

Brutális mennyiséget iszom egy nap, tőlem szokatlan módon.


Ötletek?



2019. jan. 25. 20:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Hááát... picit én is google leszek, mert a háttérről nem tudok, így találgatnom kell. Én frontos vagyok, és az általad leírtak kb fele igaz rám, a hó miatt szenvedek vagy egy hete.

De a kimerülésnek, sőt egy depresszív epizódnak is ilyen tünetei vannak.

Van esélye valamelyiknek?

2019. jan. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Cukorbetegség is lehet a háttérben. Nézesd meg a cukorszintedet első sorban!
2019. jan. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
mellbimbó duzzanatot tapasztalsz?
2019. jan. 27. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!