Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől fájhat a gyomrom, főleg...

Mitől fájhat a gyomrom, főleg evés után?

Figyelt kérdés

Hétfőn nagyon rosszul voltam, fejfájással kezdődött, aztán hányingerem lett, de olyan szinten, hogy alig bírtam állni. Úgy 1-1.5 óra alatt átment rajtam, enyhe fejfájás maradt a nap további részében.


Olyan nagy jelentőséget nem tulajdonítottam neki, sajnos elég fejfájós vagyok és frontérzékeny is.

Miután ezek elmúltak elkezdett fájni a gyomrom, de nem volt vészes.

Igazából gondoltam rá, hogy valamilyen vírus lappang bennem, amúgyis járvány van.


Viszont.

Immár 4. napja fáj a gyomrom, konkrétan a gyomorszájamnál érzem.

Hullámokban tör rám a fájdalom, hol kevésbé, hol jobban.

Evés közben/után közvetlen mindig jelentkezik bármit-bármennyit eszek.

Illetve feltűnt, hogy ha evés után nagyobb levegőt veszek akkor az nehézkes, mintha lenne rajta súly.

Fekve is fáj, főleg hajnalban.


A fájdalom leginkább gyomorszáj égéshez hasonlít, néha görcsölni is képes, olyan, mintha beütöttem volna, vagy ilyesmi, de semmi ilyen nem ért.


Kétlem, hogy gyomorsav lenne, az nem ilyen érzés.


Valakinek volt már ilyen panasza?

Kicsit kezd idegesíteni, meg hát kellemetlen érzés azért, a munkahelyemen sem tudok koncentrálni rendesen.

Nem tudom kihez fordulhatnék, a házi orvosomhoz elintézte annyira, hogy biztos megterheltem valamivel a gyomrom, vagy stresszes vagyok...


2019. jan. 31. 15:38
 1/4 Bius9 válasza:
Stresszes vagy. Miért?😖
2019. jan. 31. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mivel ez egy akut jellegű gond, ezért lehet, hogy a szervezeted még nem küzdötte le a vírust és ez az utóhatás még.
2019. jan. 31. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ki kell kutatni . Lehet egyoldalú csak főtt dolgok tömény fehérje szénhidrát hiányos modern tartalmatlan ételek ....
2019. jan. 31. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem vagyok stresszes. :)
2019. jan. 31. 15:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!