Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Átlátszó kis mennyiségű...

Átlátszó kis mennyiségű folyás a fenékből? Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

nem látszik meg az alsóneműmön, nem érzem magam betegnek, és semmi más tünet nincs. de ez talán már 2 hete megy, naponta többször is folyást érzek ott.. elég kellemetlen érzés, és nem is értem hogy miért lehet. rákerestem hogy mi lehet, és rögtön elég komoly végbél betegségeket találtam, és hogy végbéltükrözést kell csinálnom. na de 18 évesen, én ezt kifejezetten nem szeretném , és a szüleim sem engednék. milyen okai lehetnek? nem súlyos, nem áll tócsa az alsóneműmben, elég kevés a mennyiség (kicsit olyan mintha izzadás lenne), igazából itt az érzés kellemetlen, amikor távozik.

nektek volt már ilyenetek? mi lehet az oka? valaki lécci nyugtasson meg, azt sem tudom kihez fordulnék egy ilyen kellemetlen problémával..


2019. febr. 1. 17:02
 1/1 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nyák lehet, ami teljesen ártalmatlan. Azért nem ártana szólni a háziorvosnak, aki ha szükséges, elküld az általános sebészetre. Tükrözést csak a gasztroenterológián csinálnak, de oda beutaló kell. (Olyan nincs, hogy a szüleid nem engedik. Ha az orvos beutal, meg kell nézetni.)
2019. febr. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!