Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Túlságosan is tisztaságmániás...

Túlságosan is tisztaságmániás vagyok azzal, ha van, hogy egy nap két alsógatyát is elhasználok? 20/F

Figyelt kérdés

Edzés után mindig kicserélem,de gyakran suli után is.Anyám elég ideges mostanában,hogy én mennyi gatyát elhasználok.Úgy mérséklem ezt mostanában,hogy a tegnapi alsógatyámat veszem fel általában edzésre.Így pl. egy hét alatt 10 alsógatyát használtam el.

Sajnos elég izzadós az ágyékom és büdös.Ezért gyakran megmosom naponta többször meg ugye cserélgetem az alsógatyáimat.



2019. febr. 1. 21:33
 1/2 anonim ***** válasza:
A leírtak alapján (sok edzés, izzadás) indokolt lehet a gyakori alsónemű csere. Mondd el ezt Anyukádnak is, vagy fürdésnél mosd ki a gatyát a csap alatt. De lehet, hogy ezért is szól majd az Anyu, mert így külön mosni nem túl gazdaságos.
2019. febr. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ezt nem nevezném mániának, csak adsz magadra. Az lenne a hiba, ha elhanyagolnád magad. Nem tudom, beválna-e nálad az ágyékod egy picike teafaolajos megdörzsölése, agy ugyanúgy a szódabikarbónával.
2019. febr. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!