Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől lettem ilyen rosszul,...

Mitől lettem ilyen rosszul, mit tegyek most?

Figyelt kérdés

Munkahelyen vagyok, egyedül, árulok egy kis üzletben.

Kb fél órája fejfájásom lett, de nem az a hasogató szúró érzés, hanem mintha hátul a tarkómnál zsibbadna, illetve a halátékomnál és a szemem felé szó szerint "nyomódna" össze. Mintha szűkülne össze a fejem és zsibbadna, a fülem is elkezdett zúgni egy kis időre. Nagyon tompa érzés.

Reggel ettem yoghurtot és banánt.

Mi történhet? Mintha ájulás közeli élményem lenne de ezt nem tudom pontosan mrrt még nem ájultam el sosem.

Mit tegyek? 22 n


2019. febr. 5. 10:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Folyadékot rendesen iszol?
2019. febr. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Keveset iszom, viszonylag. Napi egy litert kb.

A vérnyomásom alacsony szokott lenni, de ilyet nagyon ritkán érzek, most viszont sokáig tartott.

2019. febr. 5. 11:50
 3/3 anonim ***** válasza:
Kevés... Napi minimum két litert meg kéne innod. Leesett az ásványi anyag szinted. Ásványvizet igyál és nem ártanának kiegészítő vitaminok főleg a magnézium.
2019. febr. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!