Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nyaki nyirokcsomó gyulladás...

Nyaki nyirokcsomó gyulladás meddig húzódik még el?

Figyelt kérdés
Múlt héten lázas voltam, 3 napig tartott. Majd elmúlt helyette viszont enyhe torokfájás és a nyaki nyirokcsomóim megnagyobbodtak, fájdalmasak lettek. Kaptam rá antibiotikumot, 3 napig kellett szednem. Meg is történt viszont még mindig fájnak. Ilyen sok időbe telik? Visszamegyek az orvoshoz de nyilván újabb adag gyógyszert kapok majd. Bár nem értem miért nem gyógyulók...
2019. febr. 5. 20:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Én is ezzel bassaxom egy hete. Légy türelmes, múlandó.
2019. febr. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom,milyen antibiotikumot japtál,de sztem 3 nap kevés. Nekem évente 2x-3x van ilyen gondom. De én 5-7 napig szedem a gyógyszert rá.
2019. febr. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyébként jó egy hét;vagy másfél,mire rendbejössz.
2019. febr. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
3 napig napi 2szem egyszerre. Ezt javasolta az orvos de valahogy nem nagyon érzek változást. Azonkívül, hogy görcsöl a hasam és hasmenésem van az antibiotikumtól... Sosem volt még nyirokcsomó problémám, elég kellemetlen feszülő érzés mindkét oldalon. Mintha a mandulám lenne de mégsem, vagy a torkom de egyik sem. Ha nyelek nem fáj viszont úgy érzem, hogy a fülemre is rámegy lassan. Köszönöm szépen a válaszokat, úgy látom másnak is vannak hasonló problémái, sajnos!
2019. febr. 5. 20:57
 5/7 anonim ***** válasza:

Nyirokcsomó jó 7-10 napig meg szokott lenni nagyobbodva mire lenyugszik.


Akkor van gond ha tovább marad illetve tovább nő és nagyon fáj nem csak nyomásra.

De a Te esetedben teljesen normális ilyenkor.

Viszont én anti-biotikumot tuti nem szednék, többet árt mint használ az a sz@r!


Inkább gyógyteák, méz vagy ha gyógyszer akkor szopogató tabletták.

2019. febr. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Milyen gyógyteát lehet erre inni? Kamillával öblögetni, vagy meginni? Az elméletileg gyulladáscsökkentő, gondolom ártani nem árthat.
2019. febr. 6. 06:32
 7/7 anonim ***** válasza:
Én kamillázok rá,de nekem is még megvannak.Múlthéten vettek ki egyet ,annak a szövettanára várok :) Neked mekkorák vannak?Hány darab?
2019. febr. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!