Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi lehet az oka annak, hogy...

Mi lehet az oka annak, hogy szédülök? Ha csak egyszer fordul elő az "normális" is lehet?

Figyelt kérdés

Ma éjjel elég keveset aludtam es már reggel félálmomban ahogy fordultam át a másik oldalamra nagyon elszédültem. Ahogy felkeltem forgott velem minden.

Időközben jobb lett, de nem az igazi. Ha pl. Lehajolok még mindig nagyon szédülök és picit fáj a fejem.

Régebben volt már ilyen, de nem sokszor. Évekkel ezelőtt volt utoljára.

Stressz és kialvatlanság okozhatja? Vagy aggódnom kellene?

20 éves lány vagyok


2019. febr. 6. 17:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Rengeteg dolog okozhat szèdülèst...igen a stressz a kialvatlanság , a vèrnyomás a cukor ...èn hetekig szèdültem már minden halálos korra gondoltam mire hetek alatt kiderült hogy arcüreg gyulladásom van ès az okozta ...gyakori a fül problèma ès a szèdülès...szóval sok minden...de ne aggódj miatta ...kellemetlen de nem veszèlyes ... Ha nagyon gyakori akkor menj el a háziorvoshoz ...de hèbe hóba előfordul
2019. febr. 7. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Estére jobb lett, ma már semmi bajom nem volt. Köszönöm a választ! :)
2019. febr. 7. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!