Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogy tudom eltitkolni hogy...

Hogy tudom eltitkolni hogy beteg vagyok? Az iskolába muszáj bemennem mert nagyon sok hiányzásom van de mit ne tegyek hogy ne legyek feltűnő?

Figyelt kérdés

Pl. Ne feküdjek az asztalra meg ilyesmikre gondolok... lázas vagyok igazából csak de 240 óra hiányzásom van és holnap délután rendel a dokim akkor el is megyek. De hogy titkoljam el? Nagyon figyelmesek nálunk a suliba és mindent egyből kiszúrnak a tanárok.

10.es vagyok egyébként.


2019. febr. 6. 18:00
 1/2 anonim ***** válasza:

240 óra az 40*6 óra, azaz mintha 8 hetet hiányoztál volna. Mi történt, hogy ilyen rövid idő alatt ez összejött?


A kérdésedre a válasz: legyél tudatosabb; élj meggondoltabban. Étkezz normálisan, feküdj és kelj időben, hétvégén válogasd meg, mit csinálsz.

2019. febr. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Korházba voltam.
2019. febr. 6. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!