Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért nem hánytam már 9 éve...

Miért nem hánytam már 9 éve egyszer sem?

Figyelt kérdés

Emlékszem még 12 éves koromban hánytam utóljára. Akkor nagyon szenvedtem órákon keresztül.

Már akkor is csak tartogattam visszafelé, mert kevés dolog van amit jobban utálok annál, mikor hányok.

Aztán végül kijött.


De azóta eltelt egy évtized és azóta bármikor amikor hányingerem volt agyban annyira ellenkeztem, hogy végül elmult. Még ha sokat ittam akkor is.


Nem vagyok egy tisztaságmániás ember aki ha leejt valamit nem eszi meg. Illetve a kezemet se mosom meg minden kis kilincsfogás után.


Az erős azon való gondolkodásom, hogy utálom a hányást szokott megállítani abban, hogy hányjak, vagy sok immunitást szedtem össze a "kosz" evésből?


2019. febr. 9. 17:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Azóta még nem ittál eleget.
2019. febr. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem vagy fogékony a betegségekre. Én is 4 évente hányok nagyjából, ami jónak mondható. Nem is nagyon szoktam megfázni se, csak évente 1-2x, pedig (FIGYELEM! Ne próbáld ki otthon!) nyáron simán beállok a klíma alá leizzadva.
2019. febr. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Én sem szoktam hányni, legutobb kb 8 éve hánytam.
2019. febr. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem a gyerekek gyakrabban hánynak. A felnőtt gyomra többet kibír.

Én örülök, hogy kinőttem ebből. Legutóbb 2-3 éve hánytam egy migrén miatt. Előtte 20 évvel, amikor elkaptunk a gyerektől valami vírust.

Alkoholtól én még nem hánytam. (Sosem voltam még részeg.)

2019. febr. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én utoljára 2 és fél éve hánytam, mert elkaptam barátom öccsétől egy vírust, előtte meg vagy 10 évvel nem.

Szerencsére nem vagyunk rá hajlamosak.

2019. febr. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Még csak csipkedd magad. Én is ekörül hánytam utoljára, de az már jó 35 éve volt.
2019. febr. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
10-20 éve nem hánytam már, nem is emlékszem milyen, miért kéne?
2019. febr. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!