Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Majdnem minden nap aurás migrén?

Majdnem minden nap aurás migrén?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Új munkahelyem van,és félek hogy nem teljesítek jól. Szinte minden nap aurás migrénem van. Hála az égnek nem a legsúlyosabb fajta,de a látászavarok,és utána az enyhébb fejfájás megvannak. Hogyan tudnám ezt kezelni? A "Ne stresszelj!" nem segít,anyám is állandóan ezt mondja.


Van valami gyógyszer rá?


A válaszokat előre is köszönöm!



2019. febr. 11. 15:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Aki diagnosztizálta nálad ezt az nem adott rá semmit? Vannak megelőző és migrénes fájdalomcsillapító gyógyszerek.
2019. febr. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
67%
Én azt vettem észre hogy gyakrabban van aurás migrénem ha "elfárad, elmered" a nyakam és igy rossz a keringés benne. Lehet neked is ettől van. A stressztől feszesebben tartod a testedet, igy romlik az agy oxigénellátása. Próbáld lazitani a válladat, nyakadat, gyakrabban állj fel, járj egyet.
2019. febr. 12. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Kedves 1.!


Én olvastam utána,nem mentem végül orvoshoz vele. Most 1 pár napja nincsen. Valószínűleg a stressz váltotta ki.


Kedves 2.!


Nagyon szépen köszönöm a választ! Kipróbálom!



Köszönöm a válaszokat mindkettőtöknek! :)

2019. febr. 15. 21:50
 4/4 anonim válasza:
Ugyanaz a tapasztalatom, mint a 2. kommentelőnek. Ha a nyakamat előrefeszítve fekszem (magas párna vagy háttámla, esetleg asztalon könyökölve, nyakamat hátrafeszítve ), tuti a cikk-cakk. Szerintem is összefügg a nyak- és csuklyás izom feszességével.
2020. febr. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!