Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Néma csendben más is hall...

Saucony kérdése:

Néma csendben más is hall valami kis csendes halk súgást? Mert én egy idelye hallok. Minden vizsgálat megvolt de semmit nem találtak. A hallasom épp. A doki szerint majdnem mindenkinek van valami kis morajlas zorej súgás. Nektek is van?

Figyelt kérdés

2019. febr. 12. 12:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem a magyartanárod csendes zokogását hallod.
2019. febr. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi de normális választ várok.. trolkodj máshol
2019. febr. 12. 12:30
 3/11 anonim ***** válasza:
68%
Nem. Normális ember nem hall súgást. Fordulj pszichiáterhez, ha hangokat hallasz!
2019. febr. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
60%
Nem a hallásodat kellene vizsgálni, hanem az agyadat. Senki nem hall halk súgást csak úgy.
2019. febr. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
26%

Igy kellett volna feltenni a kérdést helyesen :


Néma csendben más is hall valamilyen kis csendes halk súgást? Mert én egy ideje hallok. Minden vizsgálat megvolt de semmit nem találtak.A hallásom ép. A doki szerint majdnem mindenkinek van valami kis morajlás zörej súgás.

Nektek is van?



Nekem azt súgják a hangok hogy, olvass el egy helyesírási szótárt!

2019. febr. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget
2019. febr. 12. 13:25
 7/11 Ypszilon1980 ***** válasza:
Igen, nekem is van gyerekkorom óta, valószínű a gyerekbetegségem miatt szedett erős gyógyszerek mellékhatása.
2019. febr. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hall. Az a vér keringésének zaja a belső fülben.
2019. febr. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Ypszilon1980 ***** válasza:
Vagy a hallócsontok problémái.
2019. febr. 13. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Normál körülmények között a vérkeringést nem szabadna ennyire hallani. Egy egészséges ember akkor hallja, ha abnormálisan felmegy a vérnyomása, vagy ha odatart valamit a füléhez. Főleg, hogy neked csak egy ideje tart. Szerintem vérnyomásproblémáid lehetnek, ha a füleddel nincs gond. Vagy valami idegi alapú vagy pszichés betegség lehet még.
2019. febr. 13. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!