Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Bevan dugulva a fülem és nem...

Bevan dugulva a fülem és nem tudom hogy hogyan dugítsam ki! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már több mócert próbáltam de nem válltak be náthás voltam vagyok egy 4 5 hete és ez a füldugulás kb egy hete tart!
2019. febr. 12. 21:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Legjobb mócer az orrcsepp használata, az kidugítja a fülkürtöt is.
2019. febr. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Voltál konkrétan ezzel orvosnál ? Vagy akkor mondtad neki van erre csepp illetve langyos vízzel szokták kimosni. Amúgy a fül gyertyát szokták ajánlani meleg só a fájdalomra jó de próbáld ki hátha itt is jó. Fogd be a az orrod es fújd a levegőt vagy próbáld meg kamilateával csepegtetsz párat bele. A fülcimpádnál van egy kis rész a porcos részek között oda szokták az egyik ujjat rakni és lefelé húzni. Ha ezek nem hatnak orvos! Mindenkeppen.
2019. febr. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Inhalálj kamillás, sós, diapulmonos vízzel! Orrcseppet, és infra lámpát, vagy Bioptron lámpát használj.
2019. febr. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Első válaszolo milyen orrcseppet használjak? És azt a fülembe csöppentsem vagy ugyan ugy az orromba?
2019. febr. 12. 21:49
 5/6 anonim ***** válasza:
Aurecon fülspray is nagyon jó! Egyébként, az orrodba az orrcseppet, nem kell a füledbe. Ne csöpögtess bele semmit, ami nem oda való, fülgyertya meg....hagyjuk. Látom, te még nem láttál viaszos dobhártyát, mert otthon ő fülgyertyázta a gyereket, mert az húúú de jóóó. Én láttam. Ennyi szerintem elég.
2019. febr. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ja, a meleg só is hasznos lehet, ahogy írják, mert kiszívja a nedvességet. Ha nincs kedved sót melegítgetni, vannak olyan fülre való kis párnák, amik levegőn felmelegednek 10 perc alatt. Jobb, mint a só, de természetesen sokkal drágább, nem biztos, jogy megéri az árát.
2019. febr. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!