Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ha elmegyek az orvoshoz,...

Ha elmegyek az orvoshoz, mondhatom neki, hogy írjon fel nekem hangulatjavítót? : )

Figyelt kérdés

Sziasztok.

December óta érzem magam úgy, hogy ha már a munkámra gondolok, rámjön a sírás. Elég volt a munkahelyi stressz, a rengeteg pletyka, az álszent munkatársak.

Januárban itthon voltam másfél hetet. Elmondtam a dokinak, hogy kész vannak az idegeim. Most is itthon vagyok. De nem ez a megoldás. Tudom, hogy másik helyet kell keresnem, de a mai világban ez nehéz.

Irt fel egyszer Frontint, de utánanéztem, és az inkább nyugtató, altató, és nem lesz jobb kedvem tőle.


Tudom, hogy nem ez a megoldás, de kell valami ideiglenesen. Szeretném jól érezni magam, nem magamravenni a pletykákat, meg egyebeket.


2019. febr. 13. 09:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ehhez nem gyógyszer kell, hanem új állás, vagy más gondolkodásmód. A gyógyszerek amúgy is tönkretesznek.
2019. febr. 13. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is szeretném jól érezni magam :D De ezért nem fogok drogozni. Sajnos az élet az ilyen, nincs olyan, hogy valaki folyton szuperül érzi magát. Mindenkinek vannak rosszabb időszakai. Ezt magadban rendezd le. A gyógyszerrel csak még inkább megbonyolítanád az életedet. És nincs is olyan, ami olyan hangulatjavító, amire te vágysz.
2019. febr. 13. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vidámító gyógyszer nincsen.
2019. febr. 13. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A hangulatjavító egy ostoba fordítás. Az nem az, hanem antidepresszáns.
2019. febr. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!