Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mostanában a legtöbb reggel...

Mostanában a legtöbb reggel az is nehézséget okoz, hogy felhúzzam a zoknim, ez mitől lehet?

Figyelt kérdés
Oké, el vagyok hízva, de eddig is el voltam hízva. Oké, álva húzom fel a zoknimat, nem tudom más, hogy szokta, de hát eddig simán felhúztam a térdemig, rá a zokni mehetünk. Most meg nem hajlik be a lábam addig, most tök mindegy ülve sem hajlik be addig. Nem minden nap, de néha ilyen. Erre nincs valami nyújtó gyakorlat vagy tudomisén? Tudjom, fogyjak le, de amúgy lehet a kettőnek nincs sok összefüggése:)
2019. febr. 13. 13:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Próbálj energikus lenni. Mikor felébredsz simán kezdhetsz pár alapgyakorlattal (fej-kar-térd-láb kőrzés stb) csak egy pár perc amíg minden izületed bemelegszik kicsit. Ha csinálod pár hétig már a napi rutinoddá válik, és mindig eszedbe jut.

Ha a belső jelenlét is hiányzik, akkor pedig egészítsd ki egy kis meditációval is.

2019. febr. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi, megpróbálom. csinálok hasonlót, de mivel reggel rohanás van, ezrét csak később meló előtt, de átrendezem, lehet kell ez a lazítás, azt is észrevettem, hogy hétfőnként (ha passzív a hétvége) sokkal nehezebb minden, ha energikus vagyok, mint ma, felkapom a zoknim és csá, hétfőn percekig szerencsétlenkedtem:)
2019. febr. 14. 08:13
 3/3 anonim válasza:
Én szívesen segítenék feladni!:3 De egyébként, szerintem ha csinálsz törzshajlítást, törzskörzést az is segíthet, lehet nem vagy elég hajlékony! :)
2019. febr. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!