Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hipochondria, pánikbetegség...

Davidka1155 kérdése:

Hipochondria, pánikbetegség fiatalon? Vagy valami más?

Figyelt kérdés
Még csak 17 éves vagyok és soha nem volt semmilyen betegségem... még náthás is csak nagyon ritkán vagyok télen esetleg. Furcsa nyomás szerű érzés miatt aggódok a fejemben illetve voltak 2 hónapja ilyen "pánikrohamaim", úgy éreztem elájulok, gyorsan vert a szívem is és szaladtam az első nyitott ablakhoz de sose vesztettem eszméletemet. Ezután állandósult nálam fülzúgás/fejzúgás és ez a furcsa érzés a fejemben ami egyébként nem fáj csak zavar és nagyon gyakran megijedek tőle. Már megvizsgált háziorvos illetve körzeti gyermekorvos is, volt labor, ekg, vérnyomásmérés illetve voltam gerincröntgenen és fül-orr gégészeten is. Gerincferdülés illetve lordosis(?)-on kívül nem találtak semmit még a laborom is tökéletes volt és az orvosaim szerint "indokolatlan szorongás és pánik" ami ezeket okozza és mondt a gyerekorvos hogy neurológiára sem küld el mert szerinte inkább pszihés probléma lehet. Azóta azonban rengeteget olvasgatok azután hogy mi is lehet velem és nagyon aggódok hogy valami komoly bajom van, konkrétan ilyenektől félek hogy agyvérzés vagy bármilyen szív és érrendszeri betegség. Rohamok már azóta nincsenek, ataraxot szedtem amig az orvos kiirta és tudok aludni is mostmár normálisan az elalvás nehézkes kicsit, fül orr gégész pedig betagent írt fel egy hónapig és ezt még szedem azonban a fülzúgás nem igazán múlik és ez a fura érzés sem. Lehet mégis valami komoly problémám vagy valahogy fejben kéne rendbe raknom magam? Nagyon félek minden lehetséges betegségtől és már szinte a napjaim negyedét kiteszi ez a tünetek után való keresgélés :(

#egészség #pánik #hipochondria #betegségek fiatalon
2019. febr. 14. 16:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez vegytiszta hipochondra. Ne olvasgasd a betegségeket, hanem húzzál bicajozni.
2019. febr. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ja igen és a vernyomásomat is méregetjük állandóan és mindig normális, a szüleim mar fel se veszik csak azt mondják hogy ne aggódják már annyit. Minden választ előre köszönök
2019. febr. 14. 16:38
 3/4 anonim ***** válasza:

Márpedig ez pánik és szorongás, nem hipohondria!!!

Tessék elmennk pszichológushoz, nekem detto ugyanezek voltak

2019. febr. 21. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

file:///C:/Users/User/Downloads/Drabik_Janos_-_Tudatmodositas_az_agy_megeroszakolasa.pdf

A 118-as oldaltól olvasgasd, a fülzúgásról, illetve mesterséges tinnitusról is ír.

2019. máj. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!