Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » 2 hete becsípődött a derekam....

2 hete becsípődött a derekam. Mikor múlik el teljesen? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Csütörtökön kezdődött, 3 napig nem bírtam sem ülni, sem menni, a wc-re az út kb 10 perc volt. Közben észrevettem a hasamban is egy fura érzést. Utána már tudtam ülni kicsit, de a hasamban a fájdalom, vagy inkább zsibbadás megmaradt.

Következő héten mentem dolgozni. 1. nap tűrhető volt, 2. nap azt hittem, hogy meghalok. ülőmunka ez, az egész hátam zsibbadt, fájt, a hasam környékén található szerveknél úgy éreztem, mintha nyomódnának össze, a hasam fölötti részen is fura volt, ahogy vettem a levegőt.

Szóval igazából már nincs bajom, csak akkor ha sokat kell ülni, állni. Most is hazajöttem és fáj a hátam középtájékon, szóval nem a derekam.

Folyamatosan kenegetem, ma flectort vettem be reggel, a doki diflamot írt fel, de attól nem tapasztaltam javulást.


A kérdésem az lenne, hogy hozzászokik majd az üléshez a hátam, vagy ez már így marad?


2019. febr. 14. 18:45
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Te gyakorlatilag egy rokkant ember vgy, ha ülni, állni se tudsz.
2019. febr. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Rokkant az agyad. Kösz az értelmes választ.
2019. febr. 14. 19:09
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem ártana elmenni a reumatológiára. Egyébként pihentetni kéne 1-2 hétig, utána pedig gyógytorna. Nekem a Flector tapasz használt, ilyen esetben jobb, mintha szájon át vennéd be. Reumatológián kérhetsz injekciót, ha indokoltnak látják, kapni fogsz párat.
2019. febr. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Majdnem 2 hetet pihentettem, azóta 3 napot tudtam csak dolgozni.

Többen is mondták, hogy a háziorvosnak el kellett volna küldeni reumatológiára. Viszont oda meg kb. 3-4 hónap mire kapok időpontot.

Pedig nagyon kéne valami, mert annyira szenvedek. Soha nem fájt semmim ettől a munkától, most meg jajjj :(

Lehet, hogy kipróbálom azt a tapaszt.

Köszi a tippeket! :)

2019. febr. 14. 21:00
 5/8 anonim ***** válasza:
Gyógyfürdőt nem próbáltál? Nekem rengeteget segített.
2019. febr. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Gondoltam rá, de szerintem az csak ideiglenesen oldaná meg. Tudom, hogy nem ugyanaz, de az itthoni forró fürdő is nagyon jót tesz pár óráig :)


Nem tudom, mi lesz, nagyon el vagyok keseredve, mindjárt sírok a fájdalomtól :(((

2019. febr. 15. 18:26
 7/8 anonim ***** válasza:
Függeszkedj fel valahová párszor naponta. Becsípődött egy ideg, és annak a helyére kellene mennie. Még jó lenne feküdnöd háton pár napot. Úgy kellene pihentetned a gerinced, hogy a lábaidat térdnél derékszögben alá kellene támasztani egy dobozzal.
2019. febr. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
De már nem is a derekamnál fáj, mint 2 hete, ahogy kezdődött, hanem zsibbad az egész hátam, meg a hátam közepénél van akkora fájdalom, a sok üléstől. Ilyenkor amikor megpihen, akkor az ég világon semmi bajom nincs. Holnap reggel meg kezdődik újra :(
2019. febr. 17. 09:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!