Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ez a fajta hasfájás mitől lehet?

Ez a fajta hasfájás mitől lehet?

Figyelt kérdés
Néha előjön nekem egy nagyon rossz fajta hasfájás, ami nem tudom mitől lehet. Néha szokott fájni a hasam, mikor menstruálok, ha elrontottam a gyomrom és görcsöl, vagy ha nagy wc-znem kell, vagy ha éhes vagyok, de ezeket mind be tudom azonosítani, és tudom, hogy mitől, és hogyan kezeljem. De van egy fajta hasfájásom ami ritkán elő szokott jönni, és nem múlik el semmitől. Általában éjszaka kezdődik, vagy este, ami azért rossz, mert nem tudok tőle aludni. Semmilyen pozícióban sem enyhül, folyamatosan fáj, és általában 1-2 napig eltart. Hihetetlenül fáj ilyenkor a hasam, de ilyen furán fáj, nem úgy mint amikor görcsöl, hanem így szinte ég az egész, meg fáj egybe. Többnyire a köldököm feletti vonalban, de kisugárzik alá is és kétoldalra is. Nem segít rajta fájdalomcsillapító, se az evés, gyógytea, semmi. Mindig ki kell várnom, hogy elmúljon, addig meg szenvedek. Nem tudom mitől lehet, semmihez nem tudom kötni, csak úgy előjön néha. És annyira rossz, mert ilyenkor nagyon gyenge is vagyok, levert, a fázás és a melegség váltakozik a testemben kb. óránként. Mi kehet ez? Valakinek volt már ilyen? Hogy tudom enyhíteni a fájdalmat?
2019. febr. 15. 11:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezzel a problémával érdemes lenne orvoshoz fordulni és egy UH vizsgálatot végeztetni!
2019. febr. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kb egy hónapja voltam ultrahangon, és akkor már előfordult ez a hasfájás, de nem láttak semmit.
2019. febr. 15. 11:16
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy sok a gyomorsavad.
2019. febr. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Rásikerült jönni, hogy mi okozza?
2020. júl. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, rá 2 hónapra mentünk az ügyeletre, mert kiderült, hogy vakbélgyulladásom volt.
2020. aug. 14. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!