Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől fájhat a fejem egy ponton?

Mitől fájhat a fejem egy ponton?

Figyelt kérdés

A problémám elég összetett, 3 éve nyáron rendszeresen jelentkező szúró/nyilaló érzést éreztem a fejem bal felső sarkában, nem folyamatos volt, hanem időszakosan jelentkező, volt hogy óránként éreztem több napon keresztül, de volt, hogy hetekig semmit nem éreztem ebből. A nyár vége felé elmentem MRI vizsgálatra, ami semmi rendelleneset nem mutatott ki, viszont ősszel már el is múlt, így nem mentem vissza a neurológushoz. Egészen tavaly nyárig nem éreztem, ahol is ugyanazzal a problémával szembesültem (nyilaló, szúró érzés), de nem mentem el orvoshoz mivel nyár végével elmúlt. Azonban a napokban megint hasonlót érzek, viszont most a fejem jobb hátsó részében, kicsivel a tarkóm felett.

Nem folyamatos fejfájás, hanem szúrkáló érzés, ami egy idő után kellemetlen. Illetve még talán ez idetartozik, hogy 2 éve talán eléggé fáj a nyakam bal oldala és kicsit merev is, de valamikor jobban, valamikor kevésbé érződik. Hova lenne érdemes fordulnom, illetve mi állhat a probléma hátterében? Ugye nem agydaganat? Nagyon tartok ettől. 22/f



2019. febr. 15. 19:24
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!