Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért szégyenlem hogy elmenjek...

Miért szégyenlem hogy elmenjek pszciáterhez pánikroham szorongás miatt?

Figyelt kérdés

#doki #Syiologus
2019. febr. 15. 19:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne szégyelld! Azért van, hogy segítsen. Menj el nyugodtan.
2019. febr. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Talán pont a szorongásod miatt. :) Velem is ilyesmi volt a helyzet először, pont amiért mentem volna, amiatt nem mertem még időpontot kérni sem, ott pedig pánikoltam és alig tudtam értelmes elmondani, hogy mi a gond. :D De a pszichiáterek hozzá vannak ehhez szokva, jól tudják kezelni az ilyen helyzeteket. Csak addig kell túllépned azon, hogy szégyelled, amíg oda nem mész, onnantól már nem lesz semmi gáz.
2019. febr. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Írt a háziorvos fel 0,25 mg frontint.
2019. febr. 15. 20:26
 4/6 anonim ***** válasza:
Majd fél-egy év múlva már nem fogod szégyelleni. Ez nem múlik ám el magától, meg a frontintól sem.
2019. febr. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

a konkrét roham elmúlik a frontintól , :) csak "kigyógyulni" nem fog tőle,vele, viszont segít, például abban is, hogy elmenjen pszichiáterhez :)

kettes meg remek dolgot írt, és ne haragudj meg kettes, de elfogott a röhögőgörcs :D , visszaemlékezvén, hogy ez mekkora szívás, :D valaki pont azért nem tud elmenni a pszichiáterhez, amiért el kellene mennie :))), még mielőtt kérdező, és kettes félreértene, én a helyzet iróniáján nevetek :D , amúgy sorstárs vagyok, engem mondjuk nem sikerült "kigyógyítani"csak ideiglenesen elmúlik, akár több évre is , de újra előjön , így mindig van a kéznél xanax, / az ugyanaz mint a frontin, mindkettő alprazolam / de ez ne akadályozzon meg, én már a hetedik orvost fogyasztottam, mikor 2 barátom is ugyanebbe a helyzetbe jutott, őket sikerült kivinni ebből, engem nem , ( ugyanaz az a pszichiáter), ha a 0.25 frontin hat, az nem akkora nagy gáz, menthető vagy :)) csak ne kapkodd be állandóan :)), ja és ne hagyd , hogy antidepresszánsokat írjanak fel, azzal a jelszóval, hogy depressziós vagy, velem ugyanis ezt tették, évekig, hiába magyaráztam, hogy nem vagyok depressziós, ezért volt a sok pszichiáter nálam, mert mindig depresszióval akartak kezelni, míg végre az utolsó azt mondta, ( egyébként ő is kipróbált rajtam 3 antidepresszánst), hogy na jó, hagyjuk :) frontin , esetre , de CSAK esetre . akkor nagy élmény volt, hogy végre valami használt, később meg más lett nagy élmény :) Olvastam 2 pszichológustól, és utána lett az a "megvilágosodásom", hogy és?? tényleg , mi van akkor? szorongok? igen . és? hülyének néznek, hülyén viselkedem ?, igen , lehet, és? belehaltam? nem , kéne nekem olyannak lenni amit a társadalom elvár? nem :), nem tudom hány éves vagy , az élethelyzetedet sem, hisz nem írtad , :) ne járd be azt az utat amit én, nekem sok idő volt, ( de ez nem ma volt ) olyan rég, hogy bár tudtam, hogy van ilyen, mégsem ismertem fel magamon, és a kardiológián vertem az ajtót egy roham során, hogy most azonnal :))) mert épp most fogok meghalni :))) na a lényeg , Semmi de semmi nem fog történni, gondolkozz el, hogy miért van, miért lehet, hogy szorongsz, ( az még nem gond) és mi kulminálódik pánikrohamban ( az már gond, mert élhetetlen állapot)és az egyetlen tanácsom , akármilyen is vagy , soha de soha ne szégyelld , inkább találd meg azt, hogy mit tudsz , mi az amiben jó vagy, mi az amiben pl ez hozzá tud tenni az életedhez, mert tud :)) ja, 46/N

2019. febr. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Fanta ***** válasza:
Nekem 3 éve,éjszaka jött elő egy durva roham.Ugyanúgy 0,25 Frontin,Rexetin (attól érzelmi érzéketlenné váltam,a roham pedig még sűrűbben jelentkezett),így 1 hónap után eldobtam az ÖSSZES gyógyszert,és vitaminokra váltottam,nagy dózisokban! Nyugodtan mertem szedni,mert a vitaminokat NEM lehet túladagolni!!!!! B1 500mg-os,Magne B6,D-vitamin,nekem ezek segítettek!!!!!Amikor eldobtam a gyógyszereket,azért elmentem a pszichológushoz,és kértem,hogy próbálja meg gyógyszer nélkül megoldani.A jógát javasolta,ami nálunk a kórházban ingyenesen működik,azóta is "ottragadtam"!!! Nagyon szeretem,mert sokmindent átformált az életemben: a problémákat és az embereket már másképp látom,nem kapom fel mindenen a vizet,így sokkal nyugodtabb vagyok! Csak ajánlani tudom!!!!!!!Persze,szívből kell akarni a gyógyulást! 1 éve tünetmentes vagyok!!!!
2019. febr. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!