Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi lehet a probléma? Miért...

(,,) (♥.O) (,,) kérdése:

Mi lehet a probléma? Miért ingadozik a hangulatom?

Figyelt kérdés

Előzmények:

Körülebül 2 hónapja vettem észre magamon, hogy bezàrkóztam, nem tudok az emberekkel kapcsolódni, sem együtt sírni, sem együtt nevetni velük.

Hiàba érezték magukat melettem jól, ràm ez érdektelenül hatott.


Most:

Van amikor

Testi tünetek alapjàn: gyenge, kimerült, fàradékony, étvànytalan, egyhe émelygés enyhe fejfàjàs gyötör.

Lelki szinten:

Fàjdalom, kilàtàstalansàg, szeretnék jobban lenni, de nem tudok. :(

Ezt a környezem előtt titkolom és igyekszek ilyenkor egyedül lenni, visszavonulni.


Visszavonulni:

Àgy melege/ mindennek az elhanyagolàsa/ étel, ital, feladatok stb.


Felmentés:

Egyszer csak jól leszek.

Testi szinten megjön az étvàgyam.

Aktív vagyok, betolom a rossz kedvemben elhanyagolt feladataimat és a kedvteléseimnek is teszek.

Pl. elmegyek sétàlni.

Tàrsasàgban boldog, kommunikatív vagyok én magam is elhiszem, hogy vége a rossz hangulatnak, minden jóra fordul, az életem "sinen" van.


Aztàn megint vissza esek... :(


Mi van velem?


2019. febr. 15. 22:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem kéne visszahúzódni ahogy én. Bár nekem személyesen 0 ismerősöm van, de hagyni kéne hogy segítsenek. Legalábbis ha magambol indulok ki, biztos jó lenne ha valaki mellettem lenne, bár én nem csak barátokra vágyok, nekem inkább a szeretet segítene, de ez mindenkinél kicsit másabb szerintem. Csak hagyd hogy segitsenek :)
2019. febr. 16. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ne gyakszizz.
2019. febr. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!