Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hőemelkedés stressztől?

Hőemelkedés stressztől?

Figyelt kérdés

Otthon a testvérem, apukám, nagyszüleim betegek, köhögnek, kicsit náthásak. Pénteken voltam melóban, ott kezdődött az egész, a jobb kezem fájt nagyon, nem végeztem nehéz munkát. Aztán a fejem elől, hátul, a szemeimnél. Ez a fájdalom olyan volt, mintha el voltam volna fáradva, el is voltam. Volt egyszer ilyen esetem, iszonyatosan fájtak a kezeim, lábaim, és másnapra már jobb volt, lehet fáratságtól lehetett ez.


Tegnap reggel még rosszabb volt. Egész nap azzal voltam elfoglalva, mitől fájhat a fejem. Bevettem panadolt, jobb lett. Aztán este bevettem theraflut. Nem vagyok náthás, se nem köhögök, csak éget az egész arcom, a füleim, és 37,0 a lázam. Keveset iszom, ez lehet ettől is? Jövőhéten megyek vérvételre allergológiára, kiváncsi vagyok mit fog kimutatni.


Máma jobban érzem magam, fejem nem fáj mindig, de a hátam, és a tüdőmnél szokik fájni, lehet ez mind beképzelés.


Túlságosan hypochonder vagyok. Szerintetek kezdek beteg lenni? Vagy csak túl parázom az egész helyzetet? Hozzáteszem még azt, hogy furán érzem magam, picit depressziósnak érzem magam, mert bevagyok pánikolva, mitől lehet hőemelkedésem. :/


2019. febr. 17. 14:58
 1/4 anonim ***** válasza:
A 37 fok még csak nem is hőemelkedés. Lehet, hogy tényleg túlgondolod a dolgokat, vagy kimerült vagy. Vagy bujkál benned az influenza. De az magasabb lázzal jár.
2019. febr. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem akarok nagyon beteg lenni, de be vagyok parázva, hogy mitől lehetnek ilyen tüneteim.
2019. febr. 17. 15:56
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyértelműen valami vírust kaptál el. Attól fájnak az ízületek is. Lehet legyőzi a szervezeted, és azért javult a fájdalom. Igyál nagyon sok teát! Kamillát, citromfüvet, cickafarkot. Amikor bujkál valakiben a betegség, akkor az idegrendszer is érzékenyebb. Ne gondold túl a dolgokat, beteg vagy egy kicsit. Pánik esetén nem tudom mit iszol, vagy szedsz be? Azt most alkalmazd duplán.
2019. febr. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Xanax 0,25 este lefekvés előtt
2019. febr. 17. 18:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!