Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mennyire vagyok nem normális?

Mennyire vagyok nem normális?

Figyelt kérdés

De komolyan, miért van az hogy 33 évesen úgy érzem megöregedtem, elszaladt az életem és már vége mindennek.

Jó nincs társasági életem, nincsenek velem egyidősökkel kontaktjaim (élőben), párkapcsolat sincs. Lehet ezen dolgok miatt? + lányokból csak vagy idősek vagy gimnazistákkal vagyok körbe véve útjaim során.

De nagyon rossz állapot ez, és hogy így érez az ember.


2019. febr. 24. 06:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Lehet azért van ez, mert nem vagy egyidősekkel napi kapcsolatban, csak azt éled meg, hogy fiatalabbakkal találkozol, vagy idősebbekkel, akik valahogy önkéntelenül azt juttatják eszedbe, hogy "elszaladt már az idő", "nem értem el semmit".

Én tiniként, huszonévesen is hasonló érzéseket éltem át és most 38 évesen is így érzem sajnos.

2019. febr. 24. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ezek ilyen átmeneti érzelmi válságok. Múlandóak, de mindenkivel megeshetnek. Nekem is volt ilyen, ráadásul huszonéveimben, nyista baráti kör, nem volt barátnőm stb stb. Nagyon rossz 'kivénhedt' időszak volt. Aztán megismerkedtem egy sráccal(én is fiú) akivel haverok lettünk és elhívott a haverjaihoz kertipartizni. Pár nap alatt a társasági élet közepében találtam magam. Ez pedig adott egy akkora löketet az önbizalmamnak, hogy hamarosan a szerelem is bekopogtatott ráadásul egy nagyon szép, csinos lány képében, akivel 15 évre szorosan össze is kötöttük az életünket.

Majd ahogy mondom, 15 évvel később elhagyott, ráadásul a haverokat előzőleg lekoptatta, 2013ban újra kellett építenem az életemet. És siekrült. Megtanultam, hogy minden múlandó, nemcsak a jó, a rossz dolgok is.

A sztorimat csak azért írtam le, hogy hátha lelket öntök beléd. Ma 46 éves vagyok sok dolog miatt érezhetném magam lúzernek, de tudom, érzem, hogy minden hullámvölgy csak múlandó átmenetiség, így nem keseredek el, inkább kihozom az adott helyzetekből, amit tudok.

2019. febr. 24. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"33 évesen úgy érzem megöregedtem"

Mert valóban megöregedtél.

Sajnos, a mi 60-as korosztályunk már a rohanó, törekvő életvitelbe születtünk bele. Gyermekeinket is így neveltük, az agyon tartósított gyors kajákon, (szalámik, konzervek). Így a mostani fiatalság idő előtt megöregszik.

2019. febr. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!