Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit tegyek kiugró vérnyomással?

Mit tegyek kiugró vérnyomással?

Figyelt kérdés
Lassan két hete szedem a Covarex-et magas vérnyomásra. (Reggel 1fb)Mennyi idő kell míg érzem a hatását? Az előbb 175/110 volt, borzasztóan fájt a fejem. Orvos pár napja látott, 3hónap múlva kell vissza mennem. Naplót vezettem, igazából változás nincs. Kezdeti 140-160as vérnyomás nem csökken. Sőt nő..
2019. febr. 25. 21:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Nagy eséllyel kapsz más gyógyszert. Egy időben nekem is volt magas a vérnyomásom.Én avval orvosoltam,hogy leadtam pár kilót és diétáztam,annak ellenére,hogy nem voltam kövér.

Látott orvos is és volt 24órás vérnyomásmérő is rajtam,gyógyszert is szedtem,de számomra a mozgás volt a megfelelő és az akkori tragikus étrendem megváltoztatása.

2019. febr. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szia! Lehet hogy a Covarex nem a megfelelő gyógyszer számodra, vagy az adag kevés. Két hét alatt már be kellett volna állnia a vérnyomásodnak, gyógyszer mellett a 175 nagyon magas, pláne a 110-es per érték. Én a helyedben bevitetném magam az ügyeletre (ne vezess semmiképpen) és holnap vissza a háziorvoshoz, állítsa be rendesen a vérnyomásodat. A férjemnek a 3. gyógyszer állította be végül a vérnyomását.
2019. febr. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2019. febr. 25. 22:00
 4/4 lencsefőzelék ***** válasza:
100%

Nem gyógyszert kell szedni, mert az csak fenntartja majd az állapotod, de meggyógyítani nem fog. Ahogy egyes is írja, étrendet kellene váltani (és persze többet mozogni).

https://www.youtube.com/watch?v=OqNX7aeGbdM

2019. febr. 26. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!