Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől megy a hasam huzamosabb...

Mitől megy a hasam huzamosabb ideje?

Figyelt kérdés
Hasi ultrahang , kitenyesztes , vervetel negatív lett csináltam egy liszterzekenysegi tesztet az is. De a hasam megy mitől lehet ? És ennek lehet valami következménye ? Mondjuk nem kapok tapanyagot ilyesmi?

2019. márc. 1. 16:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Tartós hasmenés esetén a tápanyagok nem tudnak felszívódni, a hasznos baktériumokat is kimossa a bélcsatornából. Emellett ha nem tudod pótolni az elvesztett tápanyagokat, ásványi anyagokat, meg semmilyen étel nem marad meg benned, egyszerűen kiszáradsz.

Ha valóban súlyos hasmenésed van, már rég infúziós kezelést kéne kapnod egy kórházban.

2019. márc. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is ment. Tej és fruktóz érzékeny vagyok. Érdemes lenne tejallergia tesztet és fruktóz tesztet is csináltatni. Probiotikumot szedj addig is!
2019. márc. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De lehet súlyos bajom? :(
2019. márc. 1. 18:47
 4/4 anonim ***** válasza:
Stressz? Nekem munkahelyi stressz miatt simán megy a hasam. Amint szabadságra megyek másnap semmi bajom.
2019. márc. 4. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!