Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Valami hatásos fültisztító...

Valami hatásos fültisztító módszert tudtok-e?

Figyelt kérdés
2019. márc. 2. 11:12
 1/4 anonim ***** válasza:
WD-40
2019. márc. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Csepegtess paraffin olajat a füledbe. Szépen fellazítja amit kell, és óvatosan esetleg paraffin olajjal átitatott fülpálcikával kitakarítod a fülkagylód. De az is hatásos ha a paraffinnal csöpögtetett fülbe húsz perc múlva egy kis vizet spriccelsz, ha esetleg fülzsírdugóval küzdesz. Nekem nagyon jó volt.
2019. márc. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A parafinolaj patikában kapható?Amúgy milyen fajta olaj?Esetleg ásványolaj eredetű?Mennyire tiszta?Élő szervezetnek/ben nem okoz-e kárt?Vagy nem csinálok vele nagyobb kárt,pl.középfülgyulladást...
2019. márc. 26. 13:11
 4/4 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező! A paraffin olaj a gyógyászatban már régóta használatos. A sok okos csak nem téved. :) Most hogy kérdezted, én is utána néztem, pontosan mi is ő. Belinkelem: [link]

Nekem teljesen bevált. Nagyon sokat segített, mivel hatalmas zsírdugó volt a fülemben, és alig hallottam már. Ha ez nem jött volna be, mentem volna orvoshoz. Úgyhogy ez miatt kiváltképp úgy látom, hogy az otthoni orvoslás szempontjából kitűnő megoldás. :)

2019. ápr. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!