Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Lemondanál szinte mindenről,...

Lemondanál szinte mindenről, hogy még élhess 10 évet? Vagy nem?

Figyelt kérdés
45 éves férfi vagyok, több betegség is van. Lényegében nem szabad a cukor, só, édesség, hús, alkohol, cigaretta, üdítő, meg semmi ami jó, vagy finom. Kb répa-ásványvíz menün kéne lennem. Éljek, mint egy kecske, vagy normál életvitel (de nem hedonizmus!). Előbbi 10+ év, utóbbi 1-2. Te melyiket választanád?

2019. márc. 2. 14:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Vegyél egy szakácskönyvet!
2019. márc. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
69%

Azt el ne hidd hogy ha ezekről lemondassz az jelent valamit. Kb ennyit tud az orvos tudomány hogy mindentől eltilt.

Sót , cukrot, húst mértékkel lehet fogyasztani.

Az alkohol , cigaretta , üdítő az nem is finom és ráadásúl árt is.

2019. márc. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én szigorú diétát követek, egyedül a fentiek közül a hústól nem vagyok eltiltva, de nem élem meg akkora tragédiának. Ha nem hisztizve állnál hozzá, akkor tudhatnád, hogy baromi sok alternatív recept létezik. Én egyébként fényévekkel jobban érzem magam (és jobban is nézek ki) amióta követem a diétát, szóval te döntesz. Elég szomorú életed lehet, ha a kajáláson kívül nincs más örömforrásod amiért megérné élned.
2019. márc. 4. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!