Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ez mizofonia? Nem tudom eldonteni

Ez mizofonia? Nem tudom eldonteni

Figyelt kérdés

Idegesit a csamcsogas(csak en hallom a csaladban senki mas),gepeles,eger kattogasa meg meg sorolhatnam

Ilyenkor ideges leszek és nem tudom magam fekezni,utanozom a hangot,eleg csunyan beszelek azzal a szemellyel,sirok(:/),

Emiatt amikor csak tudom zenet hallgatok de max hameron is hallom



Sokat olvastam rola az elmult napokban mivel a "tunetek" nagy resze nalam is jelen van


2019. márc. 3. 22:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem is kb ezek a tunetek es en mizofóniasnak vallom magam. Viszont ezt konkretan csak egy orvos tudja megallapitani, hiszen ez egy agyban torteno dolog.
2019. jún. 28. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen. Nekem ugyanez a bajom. Ideges leszek, ha valaki horkol, vagy evoeszkoz er hangosan a fogahoz! Ez ellen lehet vajon tenni????
2019. júl. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Sajnos nem lehet tenni ellene:(((
2019. júl. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Neked is ez van?
2019. júl. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen sajnos ugyanez es szornyu!:( Ideges vagyok es sirhatnekom van, mikor mellettem esznek vagy isznak.
2019. júl. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Sőt még néha akkor is, ha hangosan vesznek levegőt
2019. júl. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hallod elhiszem ez szornyu betegseg en is szenvedek tole mennyi idos vagy es mikor kezdodott?nekem 16 evesen 14 eve mar. Azt hittem csak nekem van ilyen bajom, h megorultem.
2019. júl. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hallod es nem egy parkapcsolatom ment tonkre, mert nem toleraltak
2019. júl. 27. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!