Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ez mitöl van? (Többi lent)

Ez mitöl van? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Már kb 4-honapja a sajált gondolataimnak a rabja vagyok,Mindig a rosszat látom mindenben,Cipőben,nadrágbatévében,Mindenben"Pl:amikor felhuzok egy cipőt,akármennyire tökéletesen ál rajtam,ugyis csak a rosszat látom benne,a multkor is volt egy szép ruha nem vettem meg mert abban is láttam egy hűlye agyam által előidézet rosszat,Fogalmam sincs mitől van ez de ugy érzem katasztrófa az életem,Valaki érzett már ient?

Mit tegyek hogy ne érdekeljen az ha rossz vagy jó?


Mindig másnak akarok megfelelni.


2019. márc. 5. 11:16
 1/2 anonim válasza:
Gondolom ennek valami nagyon durva mentális előzménye lehet, csalódóddal milyen a viszony esetleg párkapcsolati problémáid voltak?
2019. márc. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Előre nagyón szégyelletem kiirni a kérdést,de ez nem szégyen,Amugy voltak családi problémáim de ugy gondólom ez nem tartozhat hozzá,Pl:amikor felhúzok egy nadrágot,ami tökéletesen áll rajtam,ugyis nagyon rosszul érzem magamat,És minél elöbb leakarom venni magamról,hogy mások ne lássanak hibát benne,Hogyan lehetnék boldóg,önálló,senkinek ne feleljek meg csak magamnak.?
2019. márc. 5. 14:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!