Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Tenyérizzadásra mi a megoldás?

Tenyérizzadásra mi a megoldás?

Figyelt kérdés

Tini korom óta nagyon izzad a tenyerem,télen nyáron,emberek közelében még jobban. Egyedül akkor múlik el,mikor este az ágyban fekszem,de nap közben bármihez hozzáérek vizes lesz. Pokollá teszi az életem,a párom kezét sem tudom megfogni,mert szégyellem. Néhány éve ért kisebb trauma ezzel kapcsolatban,nagyon kinevettek(osztálytársak),azóta félek megfogni bárki kezét. Pár éve tesi órán kellett megfogjam egy barátnőm kezét,nagyon ellenkeztem,mondtam,neki,hogy "ne haragudj,undi,de nagyon izzad a kezem".Tök nem értem,mert ahogy ezt tisztáztam egyáltalán nem volt gáz a helyzet,nem izzadtam.Valószínűleg pszichés eredetű a bajom,de szerintetek érdemes használni oldatokat a kezemre? :(

Köszi a válaszokat.



2019. márc. 5. 12:48
 1/1 anonim válasza:
Szia! Nekem is pont ugyanez a problémám. Napközben eleggé sokszor izzadt a tenyerem meg hideg , de amikor itthon vagyok és nem stresszelek akkor teljesen száraz a tenyerem. Én próbáltam már ecsetelőt is de sajnos attol sem lett jobb , sőt jobban izzadtam tőle. Nem tudom , hogy milyen hatásos megoldás lehetne erre , de örülnék már valaminek. Arra én is rá jöttem , hogy akkor izzad a legjobban ha rá vagyok erre feszülve , hogy ne izzadjon, ha nem gondolok rá és nem foglalkozom vele akkor meg azt veszem eszre hogy full szàraz a tenyerem. Most már tudom legalább , hogy nem csak én küzdök ezzel sajnos. Szép estét!
2019. márc. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!