Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ájulás érzés még evés közben...

Ájulás érzés még evés közben is. Homályos világ szédülês mintha nagyon álmos lennék vagy be lennék gyógyszerezve. 4 és fél hónapja szültem Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Úgy értem vérnyomás vagy mi ?

Olyan mintha bármelyik pillanatban kiszallnék a testemből

Egész nap szédülök

Homályosan látok oldalról.

Vitaminhiány?


2019. márc. 5. 13:47
 1/3 A kérdező kommentje:

Minden cselekedtem emiatt korlátozott.

Elajulok ha megmozdulni kell de még ha csak szimplán becsukom a szemem akkor is forog velem a világ.

Mi ez?

2019. márc. 5. 13:48
 2/3 A kérdező kommentje:

A fejemből mintha kiemenne a vér.

A füleimből is érzem hogy elmegy a vér.

Ilyen terhesen volt a nagy melegben az elején.

De nem vagyok terhes.

2019. márc. 5. 13:49
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy teljesen kivagy a baba miatt? Új helyzet, alig alszol, sokat aggódsz. Esetleg kéne valami segítség, hogy legalább pár napot tudj regenerálódni. Bármilyen vitamin hiányod is lehet. Pl vérszegénység. Kéne egy vérkepet csináltatni. Abból kiderülne. Kétlem, hogy komoly baj lenne. De jobb lenne ellátogatnod a háziorvoshoz. És a hianyallapotok feltérképezésével kapnál segítséget. De az is lehet, hogy csak pazichésen van, ami nem lenne meglepő.
2019. márc. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!