Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Általános közérzet

A kérdés

Megakadhatott a fogamzásgátló tabletta a torkomban?

Aprócska tablettáról van szó, tegnap este 9-kor vettem be, azóta úgy érzem, mintha még mindig nem ment volna le. Szerintetek lehetséges, hogy még mindig ott van, vagy csak megnyomta a nyelőcsövet, és a helyét érzem? Nagyon kellemetlen érzés, a nyelőcsövem legtetején.

Sokmindent ettem, ittam azóta.

Keress kérdéseket hasonló témákban: egészség, torok, megakadás, tabletta

márc. 7. 15:29  Privát üzenet  

A válasz
Az nincs ott.csak pszichésen érzed

A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont márc. 7. 21:28 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ez így normális? Fogamzásgátlót szedek,21 nap tabletta 7 nap szünettel. Nos, abban a 7 napban kell hogy meg jöjjön a menstruációm, ez így is van de valamikor úgy szokott hogy a...
SEDATIF PC fogamzásgátló tabletta mellet?
Fogamzásgátló tabletta és depresszió? (többi a leírásban)
Nem látok olyan tisztán, mint régen. Lehet a fogamzásgátló tabletta mellékhatása? Ugye nem utal ez trombózisra?
Ez a hasmenés ugye nem befolyásolja a fogamzásgátló tabletta felszívódását?
A fogamzásgátló tabletta megszünteti a hormondrendszer ingadozásait?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Általános közérzet rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!