Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi ez a borzalmas hangulatvált...

Mi ez a borzalmas hangulatváltakozás?

Figyelt kérdés

Az utóbbi pár évben nagyon ingatag a hangulatom, ez egy évben több hónapra is kihat. Egyik percről a másikra full jókedvből átzuhanok a mindjárt meghalok vagy elájulok érzésbe.

Példa: reggel nincs étvágyam, remegek, nem tudok megállni egy helyben, szenvedek, gyenge vagyok. Délután pedig felszaladok a hegy tetejére.

Gyakran tör rám a pár percestől a több óráig tartó gyengeség és szédülés. Fél nap múlva teljesen jókedvű és erős vagyok.

Ha nézek egy sport eseményt, arra gondolok olykor, hogy képtelen lennék megcsinálni, 10 méter után összeesnék.

Borzalmas így élni, tudom magamról, hogy ez így nincs rendben, de nem tudok ellene mit tenni. Ez szervi vagy lelki baj lenne? 3 hónapja volt nagylaborom, ami teljesen jó értékeket mutatott.

Egyébként 29 éves férfi vagyok.


2019. márc. 7. 21:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Vitamin, pihenés, sport, hobbi
2019. márc. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez szerintem pszichés eredetű. Először próbálkozz pszichológussal, ha ő nem tud segíteni, akkor pszichiáter. De ha gyógyszert írnak fel rá, mélyen járj utána az adott szer szedésének árnyoldalaira.
2019. márc. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Wolgyes válasza:
Ez a 21. század velejárója...
2019. ápr. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!