Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Attól, hogy abbahagytam...

Attól, hogy abbahagytam néhány vitamin szedését, romolhatott a közérzetem?

Figyelt kérdés
Tavaly április óta szedtem 500/1000mg-os C-vitamint, NutriLAB Multivitamint Omega 3-mal, illetve halolaj kapszulát. Úgy egy hete abbahagytam őket (ősszel szeretném folytatni), és azt figyeltem meg az elmúlt napokban, hogy sokkal fáradékonyabb, aluszékonyabb, enerváltabb vagyok, valamint reggelente olyan érzésem van, mintha előző nap megfáztam volna. Lehet ez összefüggésben azzal, hogy leálltam a vitaminok szedésével, vagy valószínűleg semmi köze hozzá, és csak jönnek-mennek a frontok?
2019. márc. 9. 15:19
 1/1 anonim válasza:
A vitaminok sok befolyással vannak a szervezettel, azt olvastam nemrég hogy pl fél év rendszeres vitamin szedés javít a napi közérzeten. Én folytatnám a helyedbe a vitaminokat.
2019. márc. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!