Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért szédülök, es miért...

Taisho kérdése:

Miért szédülök, es miért vagyok olyan gyenge es erőtlen? , Pedig nem vagyok vérszegény.

Figyelt kérdés

2019. márc. 11. 09:46
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom hány éves vagy....

Pl én gyerek- és fiatal koromban sokszor szédültem meg ájultam el.

Némi vérszegénység is nálam, meg alacsony vérnyomás....


Aztán amikor aktívabb lett az életem, sokat rohantam suliba, munkába, túrázni jártam, gyakram bicikliztem, kicsit fizikailag megerősödtem, és a szédülés eléggé megszűnt.


Na persze ha nálad nem ilyen alacsony vérnyomás meg gyengébb fizikum az ok, akkor nyilván az nem fog seg-teni, ami nekem. Meg bármi mástól is lehet, szóval kicsit járj utána és talán orvoshoz is célszerű lenne elmenned...

2019. márc. 11. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
koszi a tanacsot 25 eves vagyok
2019. márc. 11. 10:14
 3/6 anonim ***** válasza:
Tars magadnál szőlőcukrot és kapj be egyet, ha szédülsz. Nézd meg, segít e valamit.
2019. márc. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 jani273 ***** válasza:
0%
Rosz a dietad, tul sulyos vagy, gyulladas van valahol pl rakos vagy, depresszio.
2019. márc. 15. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ugyan ez van nekem is 😢
2019. márc. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Lehet dehidráltság tünete is.
2019. márc. 30. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!