Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Bordaközi ideggyulladás 20...

Bordaközi ideggyulladás 20 éves korban meddig tart?

Figyelt kérdés
Valaki ebben a korban tapasztalt már ilyet?meddig tartott nektek?

#Idegygulladás
2019. márc. 12. 14:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hát én 1-2 hétig éreztem. Kaptam rá valami algoflex jellegű gyógyszert, de az erősebb fajtát, hogy szerjem napi 2x vagy 3x, már nem emlékszem. AMikor reggel bevettem, akkor teljesen elmúlt, aztán délutánra jött vissza, akkor szedtem még egyet. De az első pár nap után már ritkult, és gyengült a fájdalom is.
2019. márc. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mondjuk kicsit idősebb voltam, majdnem 30.
2019. márc. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Mellkasod tájékán nekedbl fájt pl:ha kihúztad magad vagy nagy levegőt vettél?
2019. márc. 12. 14:56
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem a gerinc mellöl indult, olyan volt mintha meghúzódott volna,amikor egy szeles őszi hétvégén féloldalra hajolva a hajó alját vakartuk. Le is tudtam ennyivel, csak az szépen húzódott le a bordák végei felé, kb. 3 napra elmentem a dokihoz, akkor mondta hogy erről van szó, és írt bogyót, és mondta, hogy asszerint szedje, hogy fáj-e. Egybként napokig utána a bordák végei fájtak ilyen tompán, inkább mozgásra eg nyomásra, mint levegővételre.
2019. márc. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

*3 napra RÁ elmentem...

*asszerint szedjeM,

2019. márc. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem 5 hétig tartott, aludni sem tudtam rendesen, mert minden mozdulat fájt és a levegővétel is, pedig kaptam izomlazítót és még valami más gyógyszert is. Huszonéves voltam akkor.
2019. márc. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Hát rohadt egy szitu ez amúgy.énis izomlazitót szedek de eddig semmi javulás.majd visszamegyek dokihoz.irjon valami erősebbet..edzést is abba hagytam miatta főleg melledzés után majd meghaltam.
2019. márc. 12. 15:36
 8/11 anonim ***** válasza:
Ahogy olvasom, én szerencsés voltam.
2019. márc. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Hát legalább te igen.

Majd meglátjuk .hogy mi lesz.

2019. márc. 12. 15:53
 10/11 anonim ***** válasza:
Na mi történt végül? Én lassan egy éve ugyan ezzel a problémával szenvedek...
2023. jún. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!