Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért van az, hogy a délutáni...

Miért van az, hogy a délutáni szunyókálás /alvás/ után még fáradtabb vagyok mint alvás előtt?

Figyelt kérdés
Délután ha elalszom, ébredés után nagyon nehezen tudok magamhoz térni. Kb. ébredés után 20-30 percet fekszem, míg rá tudom magam venni hogy felkeljek. úgy érzem,hogy megmozdulni sincs erőm, és ha kivánszorgok az ágyból, sokkal "nyomottabb" vagyok mint alvás előtt, és úgy érzem hogy muszály valami édességet ennem, aztán jövök csak rendbe. Ez már hosszú évek óta így megy. A reggeli ébredéssel viszont nincs semmi gond.
2019. márc. 14. 08:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez nálam is így van....hát ne aludj délután.

Én is, ha tehetem nem teszem, csak időnként úgy bekajálok, hogy elnyom a szundi :D

2019. márc. 14. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
El vagy lustulva, ennyi. Miről leszel délutánra fáradt? Az ebédtől?
2019. márc. 14. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Utolsónak: anyasági szabadságon vagyok, emellett főiskolás is vagyok, és még a beteg anyósomnak is segítek, főzök, takarítok, és utólag kérek elnézést ha a délutáni gyerekaltatásnál én is elalszom -tehát el vagyok lustulva.
2019. márc. 14. 12:13
 4/6 anonim ***** válasza:
Látod, egyből meg is válaszoltad a kérdést magadnak. Szívesen! :)
2019. márc. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Túl sokat és/vagy túl mélyen alszol délután.
2019. márc. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A délutáni alvásom soha nem egész egy óra, de tényleg az lesz a dologban,hogy túl mélyen alszom. :-(
2019. márc. 15. 08:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!